"> درباره ما | روژینو

درباره ما

-ماموریت ما

ماموریت ما این خواهد بود تا همواره فروشگاهی قابل اعتماد با صرفه اقتصادی برای خرید آنلاین نیازهای آرایشی و بهداشتی شما باشیم . از دیگر اهداف روژینو افزایش دامنه انتخاب و سطح آگاهی کاربران خود با عرضه وسیعی از بهترین و دستچین شده ترین محصولات بهداشت و زیبایی و ارائه مقالات جدید و کارآمد در حوزه زیبایی ، تغذیه سالم ، پوست و … جهت مشتریان می باشد .

 

-تعهد ما

تعهد ما همیشه بر اساس اصل مهم رضایت مشتری خواهد بود . روژینو خود را به عرضه با کیفیت ترین محصولات آرایشی و بهداشتی با قیمتهای رقابتی و پیشنهادهای ویژه متعهد می داند .

شما خواه به دنبال محصول جدیدی از یک کمپانی معتبر باشید و یا به دنبال رژ لب محبوب خود که در جای دیگر پیدایش نکرده اید باشید  آن را در روژینو خواهید یافت .

 

-هدف ما

هدف ما تبدیل شدن به منبعی قابل اعتماد برای تهیه تمام نیازهای مربوط به امور زیبایی شما می باشد . لذا تیم امور مشتریان روژینو چون مشاوری صادق برای خرید محصولات در کنار شما می باشند . همچنین این تیم پاسخگوی شما در امور تعویض و یا عودت کالا خریداری شده می باشد .

 

-روژینو

در روژینو تمرکز ما روی زیبایی شما است.

امروزه برطرف کردن نیازهای زیبایی و تهیه محصولات میتواند هزینه سنگینی را به هر قشری با هر درآمدی از جامعه تحمیل کند.

اما در روژینو با توجه به گستردگی محصولات با کیفیتی مطلوب که امکان انتخاب آن را دارید و همچنین پیشنهادهای ویژه سایت، راه های زیادی برای صرف هزینه کمتر و یک خرید با صرفه وجود خواهد داشت.

پیگیر پکیج های پیشنهادی هرهفته ما باشید تا بتوانید با قیمتی مناسب از بهترین برندهای دنیای آرایشی و زیبایی خرید کنید.

البته اهداف ما صرفا به فروش محصولات آرایشی و زیبایی محدود نشده و همواره اطلاع رسانی و آموزش در این عرصه از طریق ترجمه جدیدترین مقالات زیبایی، پوست، تغذیه سالم و… از معتبرترین منابع برای دستیابی به سبک زندگی سالم و زیبا و همچنین زیبایی طولانی مدت از اهداف و مسئولیتهای ما خواهد بود.