"> لندینگ پیج – روژینو

بهترین محصولات ضدریزش و تقویت کننده مو

مو یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در زیبایی ظاهری زنان و مردان است. برخی مشکلات نظیر ریزش مو، خشکی و شکنندگی، موخوره و … با کمک برخی محصولات ضد ریزش و تقویت‌کننده مو قابل کنترل و درمان است. با ما همراه باشید تا بهترین محصولات مراقبت از مو را به شما معرفی کنیم.

اگر دچار ریزش مو هستید...

برای درمان ریزش مو در آقایان مصرف ماینوکسیدیل توصیه می‌شود اما در خانم‌ها استفاده از این داروی ضد ریزش عامل افزایش رشد موی زائد در ناحیه گونه یا پیشانی است. برای خانم‌ها مصرف سرم‌های تقویت‌کننده مو و ضد ریزش را پیشنهاد میدهیم. (سرم فیتوسیان ۱۲ تایی فیتو، سرم ضد ریزش اکسیژن‌رسان رولند و سرم ۱۲تایی فیتولیوم ۴ فیتو برای پیشگیری و درمان ریزش موی واکنشی و جلوگیری از سفید شدن تارهای مو هم برای آقایان هم خانم‌ها مناسب است).

شامپوها چقدر موثرند؟

برای درمان ریشه‌ای ریزش مو باید منشا آن را درمان کرد. سرم‌های ضد ریزش در کنار سایر درمان‌ها کمک کننده‌اند اما برای تاثیر بیشتر توصیه می‌کنیم از شامپوهای درمانی تقویت‌کننده مو نیز استفاده کنید.( شامپو فیتوسیان فیتو، تقویت‌کننده و کاهش‌دهنده ریزش موی خانم‌هاست که می‌توانید در کنار سرم ۱۲ تایی فیتولین و فیتوسیان از آن بهرمند شوید. شامپوی ضد ریزش مخصوص موهای آسیب‌دیده رولند نیز پیشنهاد دیگر ماست. این شامپو با تنظیم میزان اسیدیته پوست سر و مو و تنظیم الکتریسته ساکن مو مانع از ریزش مو شده و به آن حجم می‌دهد. اما بهترین نوع شامپو سیستین B6 بایول است که پیشنهاد می‌دهیم برای اثرگذاری بیشتر همزمان از قرص آن هم بهرمند شوید. این شامپو با مهار آنزیم موثر در ریزش مو به تقویت موها کمک می‌کند).

چه مکملی مصرف کنیم؟

ریزش مو در افرادی که رژیم‌های کاهش وزن می‌گیرند موضوعی شایع است. قرص اکوفن بایول نوعی مکمل خوراکی غنی از پروتئین و ویتامین‌های B5 و B6 و B8 و PP و املاح زینک و منیزیم است که نه تنها خاصیت ضد ریزش دارد بلکه تقویت‌کننده مو و ناخن هم هست). توصیه می‌کنیم در کنار این قرص از شامپوی آن به عنوان مکمل درمان کمک بگیرید.
قرص سیستین B6 بایول نیز با با دارا بودن ویتامین B6 که فاکتور حیاتی برای جذب سیستین (یکی از اجزای اصلی تشکیل‌دهنده مو و ناخن) است و تقویت اثر زینک سبب مهار آنزیم موثر در ریزش مو می‌شود.

دچار شوره سر چرب هستید؟

زمانی که پوسته کف سر چرب باشد یعنی فرد مبتلا به پزوریازیس یا درماتیت سبورئیک و … است.( شامپو سیستی فَن DS بایول ضدشوره و ضدخارش قوی بوده که موجب درمان شوره‌های مقاوم می‌شود و به درمان درماتیت سبورئیک و پسوریازیس کمک می‌کند).

اگر موخوره دارید...

کسانی که ذاتا موی خشکی دارند، موخوره در آنها شایع‌تر است. توصیه می‌شود این افراد از نرم‌کننده‌ها و سرم‌های چرب‌کننده مو بعد از استحمام در حالی که هنوز رطوبت روی ساقه مو وجود دارد، استفاده کنند تا استعداد لازم برای بروز موخوره کمتر شود.
کمپلکس ضد موخوره رولند محصول مناسبی است که استفاده از آن را برای پیشگیری از دوشاخه شدن موها توصیه می‌کنیم.

اگر موهایی خشک و آسیب دیده دارید...

استفاده روزانه از اتوی مو یا سشوار و … سبب آسیب دیدن مو و بروز مشکلاتی نظیر خشکی مو و شکنندگی و موخوره می‌شود. سرم، ماسک و کرم مو با ترمیم ساقه مو به تثبیت رنگ و شادابیت بیشتر مو کمک می‌کند.
ماسک فیتوکراتین اکستریم فیتو ، کرم موی فیتوکراتین اکستریم فیتو و کرم موی راز شب فیتو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.