"> لیموترش رایحه تابستانی – روژینو

لیموترش رایحه تابستانی

لیموترش رایحه تابستانی

لیموترش یکی از مرکباتی است که تقریبا می توان گفت همه مردم از آن لذت می برند. از خواص فوق العاده سرشار آن که بگذریم، عطر لیموترش همیشه جز پرطرفدار ترین رایحه ها بوده و نشاط و سرزندگی را می توان در عطر این میوه جذاب به راحتی حس کرد. به همین دلیل است که عده زیادی از عصاره این میوه شگفت انگیز برای مراقبت از پوست خود استفاده می کنند. این میوه به دلیل داشتن AHAs و مقدار زیادی ویتامین C باعث تمیز شدن و لایه برداری از پوست می شود. بنابراین وقت آن است که ببینیم چرا باید در محصولات بهداشتی تابستانه از محصولاتی استفاده کنیم که حاوی عصاره میوه لیموترش هستند، پس با ما همراه باشید.

عطر لیموترش کمی خشک تر، سبک تر و مطبوع تر از لیمو شیرین است و به طرز شگفت انگیزی به فضا طراوت می بخشید و در صورت استفاده به یک شریک تمام عیار برای روزهای گرم و شبهای خنک تبدیل می شود. رایحه لیموترش همچنین دارای ویژگی تجدید شوندگی است که این مسئله باعث می شود پس از گذشت چند روز همه لباس های داخل کمد معطر شوند. حالا به این نتیجه رسیدید که عطر و بوی حیات بخش لیموترش را به تابستان خود اضافه کنید؟ به همین دلیل ما تعدادی از محصولات زیبایی تهیه شده با لیموترش را انتخاب کرده ایم تا با استفاده از آنها احساس سرزندگی و جنب و جوش در زندگی شما بیشتر شود.

۱) خسته و بی حال هستید؟ کمی از این عطر خوشبو که با عصاره نارگیل ترکیب شده است را بر روی کیف دستی یا مچ بند خود بزنید تا شور و نشاط دوباره به سراغ شما بیاید.

۲) این صابون که با ویتامین E، کره درخت شیا و گلیسیرین غنی شده است پوست شما را تغذیه کرده و لکه ها و جوش های روی پوست را از بین می برد.

۳) این عطر خوشبو که برای ساخت آن از شکل و شمایل ساحل دریا الهام گرفته شده است هر روز فضای خانه شما را به شکل حیرت انگیزی معطر و دلنشین می کند.

۴) یک عطر مدرن که از ترکیب عصاره لیموترش با عصاره ماندارین تهیه شده شده و یادآور فضایی رومانتیک و آرام است.

۵) خواص نرم کنندگی و لطافت بخشی به همراه یک عطر بسیار مطبوع؟ وقتی حرف از یک ترمیم کننده لب به میان می آید هیچکس نمی تواند این دو خاصیت را نادیده بگیرد.

۶) شادابی، طراوت و بوی خوش تنها راهی است که می توان برای توصیف این شمع تهیه شده از لیموترش مکزیکی به کار برد. ایده آل برای استفاده در یک شب آرام و دل انگیز!

۷) ترکیبی فوق العاده ای از رایحه گیاه های وتیور، جوز هندی، زنجبیل و گشنیز که در این عطر استفاده شده است چیزی جز شادابی و نشاط را به ارمغان نمی آورد.

۸) این شاور ژل یا همان ژل حمام که ترکیبی از عصاره لیموترش و چند نمونه دیگر از مرکبات می باشد، محصول کاملی است برای زمانی که در حمام هستید و نیاز به کمی انرژی و رفع خستگی دارید، مخصوصا بعد از یک روز گرم تابستانی.

۹) این مرطوب کننده لب که در یک ظرف زیبا جای گرفته است می تواند خیلی زود به همراه همیشگی شما در هنگام رفتن به ساحل و آفتاب گیری تبدیل شود، زیرا این محصول حاوی مواد ضد آفتاب بوده و عطر بسیار دلنشینی نیز دارد.

۱۰) یک لاک بسیار زیبا که اگرچه کاملا بوی لیموترش را نمی دهد اما رنگ بسیار جذاب آن می تواند انگشتان شما را کاملا متمایزتر از قبل نمایش دهد.

نوشته های مرتبط