"> چگونه برای مهمانی شب آرایش کنیم؟! – روژینو

چگونه برای مهمانی شب آرایش کنیم؟!

#

یکی از دغدغه‌های اصلی خانم‌ها این است که برای مهمانی شب و مجلس چطور آرایش کنند که در عین سادگی، شیک به نظر برسند. برای این منظور تکنیک‌های ساده‌ای وجود دارد که مرحله به مرحله شما را با آن آشنا می‌کنیم.

۱ -از یک کانسیلر (روشن کننده اطراف چشم )روشن‌تر از پوست خود استفاده کنید !آن را با دست یا فوم مخصوص در اطراف چشم یا گودی زیر چشم بمالید. اگر کانسیلر شما از نوعی است که بعد از استفاده حالت ناخوشایندی ایجاد می‌کند قبل از آن حتما از کرم دور چشم استفاده کنید .

۲-از کرم پودری استفاده کنید که دقیقا همرنگ پوستتان است !کرم پودر را به صورت نقطه‌ای در مرکز و اطراف صورت خود بگذارید و سپس توسط انگشت یا فوم مخصوص به اطراف محو کنید تا تمام صورت شما را بپوشاند .

۳ – جهت ماندگاری بیشتر کانسیلر و کرم پودرتان از پنکیک استفاده کنید. البته در مصرف پودر زیاده‌روی نکنید چون خطوط چهره را عمیق‌تر نشان می‌دهد.

۴ -نوبت ابروهاست !به جای مداد ابرو از سایه‌های پودری استفاده کنید که حالت طبیعی‌تری به ابروی شما می‌دهد. این کار را با برس‌های مخصوص ابرو انجام دهید .

۵ -از سه رنگ روشن، متوسط و تیره برای سایه چشم خود استفاده کنید! از سایه تیره فقط برای خط بالای پلک به صورت خطی نازک و در بالای مژه‌ها، از سایه متوسط برای روی پلک و از سایه روشن برای ناحیه زیر ابرو کمک بگیرید.

۶-نوبت خط چشم است !با استفاده از یک مداد چشم در زیر پلک پایینی خود خطی به تناسب دو سوم از طول چشم ایجاد کنید و اگر می‌خواهید نگاهی تیره‌تر داشته باشید کل زیر پلک پایینی خود، خط را ادامه دهید. بر روی پلک بالایی خود نیز خط را در تمام مسیر پلک بکشید.

٧-به مژه‌های بالایی و پایینی خود ریمل بزنید !این کار را خیلی با دقت انجام دهید و فقط به سر مژه‌ها ریمل بزنید تا ایجاد توده نکند.

۸ -لبخند بزنید تا برجستگی گونه شما پدیدار شود. سپس رژگونه را رو یا زیر آن استفاده کنید. خط رژگونه نباید تا وسط چشم‌ها ادامه پیدا کند. در این حالت ظاهری نازیبا پیدا می‌کنید. خط رژ گونه را کوتاه بکشید.

٩- از رژ لبی استفاده کنید که مناسب رنگ پوست شماست و جلوه‌ای بسیار عالی از شما را به نمایش می‌گذارد.

١٠- خط لب را بعد از زدن رژ لب استفاده کنید نه قبل از آن .اگر لب‌های نازکی دارید خط را بیرون از خط لب خودتان بکشید. اما در این کار افراط نکنید.

هیچ وقت از خط لب‌های تیره استفاده نکنید. از خط لبی استفاده کنید که رنگ مشابهی با رنگ رژ لب‌ شما داشته باشد.

فراموش نکنید شما حتی بدون آرایش زیبایید اما با این تکنیک‌ها زیباتر خواهید شد! به خودتان افتخار کنید! به مهمانی بروید و از آن لذت ببرید!

 

منبع:

http://trend2wear.com/apply-makeup-party-night/

نوشته های مرتبط