"> راهنمایی برای داشتن پاهای جذاب – روژینو

راهنمایی برای داشتن پاهای جذاب

راهنمایی برای داشتن پاهای جذاب

درحالی که هیچ چیز آزادانه‌تر از زندگی در دوران نوجوانی، همراه با پوشیدن شلوارک‌های کوتاه نیست، پاهای ما ممکن است هنوز خوب به نظر نیایند. اما دلیلی برای آگاهی از پا وجود ندارد، به هرحال ما برای راه رفتن به پاهای خود متکی هستیم، پس ممکن است در این راه چند برآمدگی یا کبودی روی پاهای خود داشته باشیم. وقتی کلاس‌های رقص و رسیدگی‌های روزانه هم نتوانستند به ما پاهای سوپرمدل‌ها را بدهند، باید به خاطر داشته باشید که امید هنوز از دست نرفته است. چند نکته و ترفند می‌تواند پاهای ما را براق، صاف و فوق‌العاده جذاب نشان دهد.این مطالب را در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی روژینو می خوانید.

آماده سازی

قبل از انجام هرکاری، پاها یا قسمت‌های دیگر بدن بدون آمادگی و رسیدگی‌های مناسب پوستی، خوب به نظر نمی‌آیند. توصیه می‌شود که از قبل پاهای خود را با تیغ، موم و غیره بتراشید و از لایه بردار و مرطوب کننده به طور مکرر استفاده کنید. از خودتراش‌های مردانه یا استفاده از کرم بعد از اصلاح خودداری کنید. برای از بین بردن پوست مرده و پوسته پوسته شده، از لایه بردار و مرطوب کنندۀ به مقدار کافی استفاده کنید.

مبارزه با برآمدگی‌ها و تو رفتگی‌ها

حتی مدل‌ها با مناسب‌ترین بدن هم به داشتن تو رفتگی‌های ران پا یا همان سلولیت، اعتراف می‌کنند. در واقع ۹۰% از زنان سلولیت دارند، بنابراین ما تنها نیستیم. این درست است که استفاده از لوازم بهداشتی، چندین جلسه لیزر و مراقبت‌های روزانه می‌توانند پوست صاف و براقی برای ما به وجود بیاورند. اما وقتی این گزینه‌ها را در نظر ندارید، استفاده از کرم‌ها، لوسیون‌های بدن، اسکراب قهوه و لایه‌برداری از پوست خشک،  با تحریک جریان خون و تسکین و سفت شدن پا باعث از بین رفتن ظاهر به اصطلاح “پنیر کوتیجا” مانند آن می‌شود.

برنزه کردن خود

تغییر جزئی در رنگ پوست باعث تفاوت زیادی می‌شود. برنزه شدن پوست شبیه به این است که با پوشیدن سر تا پا مشکی لاغرتر به نظر می‌آییم. پاها با شفافیت و جذابیت بیشتری به نظر می‌آیند و نواقص جزئی آن هم پوشیده می‌شود.

آرایش بدن

پاهای بسیاری ازمدل‌ها امروزه بسیار جذاب به نظر می‌آیند. بعضی از آنها اعتراف کرده‌اند که استفاده از لوازم آرایشی پا راز درخشندگی، پوشش کامل، تغییر رنگ فوری پوست وکبودی و رگ‌های بنفش تار عنکبوتی شکل آنهاست. دیگر نیازی نیست که با شلوار سعی در پوشاندن پاهای خود داشته باشیم.

آرایش با کانتور و درخشان کننده

حتما این موضوع را می‌دانید که استفاده از کانتور باعث ایجاد خط استخوان فک و گونۀ فوق‌العاده می‌شود. پاها نیز از این موضوع مستثنا نیستند و با کانتور می‌توانید پاهای خود را مانند پاهای سوپرمدل‌ها زیبا کنید. و این را به خاطر داشته باشید که هیچ کار آرایشی بدون هایلایت و درخشان کننده کامل نمی‌شود. ما به شما استفاده از برندهای گران قیمت را توصیه نمی‌کنیم. یک لوسیون یا روغن بدن براق‌کننده، زیبایی و درخشندگی ایجاد می‌کند که باعث از بین رفتن نواقص پوست پا می‌شود و پاهای شما صاف، براق‌تر و جذاب‌تر از قبل به نظر ‌می‌آید.