"> برترین رنگ مو های زمستان ۲۰۱۹ – روژینو

برترین رنگ مو های زمستان ۲۰۱۹

دنیای مد و زیبایی همواره در حال تغییر است و یکی از اصلی ترین شاخصه های زیبایی خانم ها رنگ مو هایش است. اگر میخواهید از مد عقب نیفتید این مقاله از فروشگاه لوازم آرایشی روژینو را از دست ندهید. پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب رنگ مو هایتان در زمستان ۲۰۱۹ به رنگ هایی که در ادامه آورده ایم نگاهی بیاندازید. رنگ مو های معرفی شده به عنوان برترین رنگ مو های زمستانی انتخاب شده اند.

پلاتینیوم یخی

اگر عاشق موهای پلاتینیوم هستید، پلاتینیوم یخی می تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. کارا دلوین از ستاره هایی ست که به این ترند علاقه زیادی نشان داده است. البته با این رنگ مو باید آرایشی مناسب داشته باشید تا صورت تان خیلی بی روح نشان داده نشود.

خاکستری یخی

شاید فکر کنید که با رنگ خاکستری شبیه پیرزن ها می شوید اما این رنگ مو با آنچه در تصور شماست، فرق دارد. خاکستری که امسال مد شده، ریشه های تیره دارد. از این رو شما باید در حد چند سانت بالای موهایتان را تیره، سپس باقی را به رنگ خاکستری یخی کنید.

قهوه ای تیره

همانطور که شما هم می دانید، رنگ مو در تابستان روشن تر و در زمستان تیره تر می شود. قهوه ای تیره از رنگ هایی ست که هیچ گاه از مد نمی افتد. البته برای این که موهایتان رنگ جذاب تری داشته باشد بهتر است که مانند جما چان ترکیبی از رنگ های روشن و تیره را با هم به موهایتان بزنید تا تن گرم تری داشته باشد.

هایلایت تیره

اگر موهای تیره ای دارید و از طرفی نمی خواهید کل آن را رنگ کنید، می توانید به سادگی و به کمک هایلایت در موهایتان سایه روشن و تفاوت بسیاری ایجاد کنید. کافی ست رنگی چند درجه تیره تر از موهایتان را بردارید و قسمت هایی از موهایتان را رنگ کنید.

مشکی جوهری

اگر می خواهید تغییرات اساسی در چهره تان ایجاد کنید، حتما لازم نیست که به سراغ رنگ های پاستلی بروید، رنگ مشکی جوهری می تواند ظاهر شما را از این رو به آن رو کند. کیم کارداشیان ستاره ای ست که در مد شدن این رنگ تاثیر زیادی داشت. خوبی مشکی جوهری آن است که به هر رنگ پوستی می آید. برای شفافیت بیشتر، می توانید از روغن آرگان استفاده کنید.

بلوند عسلی

یکی دیگر از رنگ های روشن زمستان ۹۸ بلوند عسلی ست. شما می توانید کل موهایتان را به این رنگ کنید یا این که پایه موهایتان را به این رنگ و هایلایت های روشن تر را به آن اضافه کنید.

خرید آنلاین انواع رنگ مو

نوشته های مرتبط