"> بایو اویل – روژینو

بایو اویل یک محصول مراقبت تخصصی پوست است که برای بهبود انواع اسکار، استرچ مارک (ترک های پوستی) و ناهماهنگی رنگ پوست فرموله شده است، همچنین فرمولاسیون منحصربه فرد آن حاوی ترکیب نوآورانه PurCellin Oil™ است که در کاهش خشکی و علائم پیری پوست بسیار مؤثر است.

موارد استفاده محصول :

  • انواع اسکار : کمک به بهبود اسکارهای جدید و قدیمی..
  • استرچ مارک ( ترک های پوستی ) : کمک به کاهش احتمال ایجاد ترک های پوستی در دوران بارداری، در زمان دوران بلوغ
  • افزایش وزن و کمک به بهبود ترک های پوستی موجود.
  • ناهماهنگی رنگ پوست : کمک به بهبود لک ها و اختلالات رنگ پوست ناشی از تغییرات هورمونی، محصولات روشن کننده و آفتاب شدید.
  • خشکی و کم آبی پوست : کمک به تامین چربی های طبیعی پوست که در اثر آب و هوای نامساعد، آب با غلظت بالایی از مواد
  • شیمیایی، استحمام مکررو اثرات خشک کننده سیستم های تهویه هوا از بین رفته اند.

روش استفاده :

بایو اویل را باید روزی دو بار به مدت حداقل سه ماه روی موضع مورد نظر استفاده کرد. از آنجاییکه اسکار به طور طبیعی مقاوم است، لذا بایو اویل برای بهبود اسکار از نظر ظاهری تولید شده است و هیچگاه بطور کامل قادر به از بین بردن آن نمی باشد و نتیجه آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. در دوران بارداری، بایو اویل باید از ابتدای سه ماهه دوم روی مناطقی که مستعد ترک پوستی هستند استفاده شود.

کد مجوز بهداشت : ۸۴۸۳۰۳۸۵۹۲۸۴۲۸۹۱

64,000 تومان

ویــژگــی‌هـــا

کمک به کاهش احتمال ایجاد ترک های پوستی در دوران بارداری، دوران بلوغ، در زمان افزایش وزن، کمک به بهبود ترک های پوستی موجود

ترکیبات موجود در این روغن , باعث بهبود ترک های پوستی میشود. نکته‌ی مهم برای دوران بارداری این است که این محصول از ابتدای سه ماهه دوم روی مناطقی که مستعد استرچ مارک هستند استفاده شود.

کمک به بهبود اسکارهای جدید و قدیمی

هر جراحتی منجر به ایجاد یک اسکار می شود. اسکارها زمانی ایجاد می شوند که جراحت به عمیق ترین لایه ساختار پوست برسد. واکنش طبیعی بدن، تولید فیبرهای کلاژن بیشتر جهت بهبود آسیب است. بیشتر زخم ها باعث ایجاد اسکار می شوند، تنها بریدگی های جزئی و یا خراشیدگی های سطحی اسکار ایجاد نمی کنند. روغن بایو اویل به طرز شگفت انگیزی این اسکارها را بهبود میبخشد.

دارای ترکیب انحصاری PurCellin Oil می باشد

بایو اویل حاوی ترکیب نوآورانه ™PurCellin Oil میباشد، که با تغییر در غلظت محصول، باعث سبک و غیر چرب بودن آن می شود. این ترکیب انحصاری باعث می شود که فواید ویتامین ها و عصاره گیاهان کاملا توسط پوست جذب شوند و استفاده از آن ( حتی برای خانم های باردار ) بلامانع است.

کمک به بهبود لک ها و اختلالات رنگ پوست

رنگ طبیعی پوست به سه عامل هموگلوبین، کاروتنوئید و پیگمان ملانین موجود در سلول های پوست بستگی دارد . سلول‌های حاوی رنگدانه‌های پوست در نقاط مختلف بدن تراکم متفاوتی دارند ولی بیشتر در صورت و بعضی نواحی دیگر دیده شده و تعداد آنها در نقاط در معرض نور ۲ برابر نقاط پوشیده است. علل مختلفی می‌تواند منجر به لک‌های پوستی بشود که روغن بایو اویل کمک شایانی به بهبود لک‌ها و اختلالات رنگ پوست می‌کند.

  • کمک به تامین چربی های طبیعی پوست
  • دارای روغن اسطخودوس، رزماری، همیشه بهار و بابونه
  • دارای ویتامین A و E

استفاده از بایو اویل نه تنها برای این خواص درمانی که گفته شد بلکه برای استفاده های بیشماری که دارد به همه افراد در هر سنی پیشنهاد می شود. اگرچه از نظر پزشکی این محصول یک محصول تخصصی برای کمک به بهبود شکل ظاهری اسکار ها و استرچ مارک ها و یا ناهماهنگی رنگ پوست می باشد.