"> روش های تقویت مژه – روژینو

روش های تقویت مژه

اگر جز دسته افردای هستید که به مژه های خود اهمیت می دهید این مطلب را در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی روژینو بخوانید اینجا به شما روش های تقویت مژه را آموزش داده تا مژه هایی طبیعی و زیبا داشته باشید.

روش های مراقبت و تقویت مژه

 

شانه زدن مژه ها

بهتر است با شانه های ظریفی مژه های خود را روزانه شانه بزنید .این یک روش ساده برای بهبود و تقویت مژه ها است .سعی کنید به طور مداوم این کار را انجام دهید تا تاثیر آن را بر روی مژه های خود ببینید.

مراقبت از مژه ها

برای مراقبت از مژه فقط شستشو پاک کردن مژه کافی نیست. آب زیاد بنوشید و انواع غذاها با ویتامین A را در برنامه غذایی خود بگنجانید. قبل از خواب همیشه با یک پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم را پاک کنید.

استفاده از وازلین روی مژه ها  

 قبل از خواب و بعد از پاک کردن و شستن چشم ها و مژه هایتان با یک برس ریمل تمیز آغشته به وازلین به  آرامی به ریشه مژه ها ضربه وارد کنید  انجام دادن این روش به صورت مداوم تاثیر زیادی بر بلند شدن و پر پشت شدن مژه هایتان دارد.

  به مژه هایتان روغن های طبیعی بزنید 

شما می توانید از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک حاوی ویتامین ، مواد معدنی و عوامل بلندکننده مو برای مرطوب کردن مژه ها استفاده کنید. استفاده از مواد طبیعی و گیاهی روشی سالم برای تقویت مژه است که همیشه  طرفداران خاص خود را دارد.

مکمل های ویتامین E

ویتامین E باعث تسریع  رشد مژه می شود. همینطور  اگر به دنبال  روشی هستید که سریتر به نتیجه برسید می توانید به صورت خارجی از یک لوسیون ویتامین E استفاده کنید و یا آنها را به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز پزشک استفاده کنید

نوشته های مرتبط