"> شامپو های نرم کننده مو و نحوه ی استفاده از آن – روژینو

شامپو های نرم کننده مو و نحوه ی استفاده از آن

عملکرد نرم کننده های مو و کاندیشنرها متفاوت است و به انواع مو بستگی دارد که  انتخاب درست  آن علاوه بر زیبایی  و درخشان بودن تاثیر زیادی بر روی سلامت مو دارد.انواع مو به سه دسته خشک،معمولی و چرب تقسیم می شود که مو های خشک نیاز به توجه و رسیدگی بیشتری دارد.حال ما در اینجا نکاتی را در رابطه با انواع نرم کننده های مو با هم بررسی میکنیم تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.این مقاله را در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی روژینو میخوانید.

موهای فر

موهای فر با ویژگی خاصی که دارد حتما نیاز به نرم کننده و رسیدگی و توجه بیشتری دارد. اگر موی فر با خشکی دارید که هم شکننده شده و هم ظاهر نازیبایی دارد استفاده از نرم کننده برای سلامت موهای شما بسیار تاثر کذار است.

نرم کننده های مو و انواع آن

عملکرد نرم کننده های مو و کاندیشنرها متفاوت است و به انواع مو بستگی دارد که  انتخاب درست  آن علاوه بر زیبایی  و درخشان بودن تاثیر زیادی بر روی سلامت مو دارد.انواع مو به سه دسته خشک،معمولی و چرب تقسیم می شود که مو های خشک نیاز به توجه و رسیدگی بیشتری داردبه علاوه برخی از آن ها برای استفاده روزانه بوده و برخی از آن ها را باید هفتگی یا ماهانه استفاده کرد. همچنین گاهی اوقات موها آسیب دیده اند و یا نیاز به رطوبت رسانی بیشتری دارند، در این صورت نیز باید از نرم کننده مو قوی تری برای آن ها استفاده کرد.

شناختن نوع موهایتان

برخی مواقع امکان دارد شما جذب ظاهر زیبای قوطی شامپو های نرم کننده مو بشوید،اما نکته مهم اینست که شما بایدقبل از خرید  به نوشته‌های روی برچسب شامپو و ترکیبات سازنده ی آن و این که آیا با موی شما سازگار است یا نه نیز دقت نمایید تا شامپوی مناسب موهای خود را خریداری کرده و استفاده کنید. پس برای جلوگیری از ریزش مو یا تثبیت رنگ مو باید ابتدا نوع موهای خود را بشناسید تا شامپوی مخصوص موی خود را پیدا کنید.

تاثیرات و مزایای شامپو های نرم کننده بر روی مو

خنثی کننده الکتریسیته ساکن موها

حفظ رطوبت موها و ایجاد درخشندگی در مو

حفظ نرمی و خوش حالتی موها با ماندگاری طولانی

دارای پروتئین های هیدرولیز شده جهت لطافت و تقویت موها

نحوه استفاده

بعد از اینکه موهای خود را با شامپوی متناسب با موی خود شستشو داده و آبکشی کردید  با توجه به بلندی مو مقدار مناسبی از نرم کننده را روی ساقه ها و نوک موها پخش کرده و توجه داشته باشید ک با قسمت ریشه مو و کف سرتان تا حد امکان تماس نداشته باشد چون در برخی مواقع و مخصوصا موهای چرب باعث چربی بیشتر میشود .در اخر میتوانید بعد از۵الی ۱۰ دقیقه ک روی موهایتان ماند آن را کامل اشسته آبکشی نمایید.

نوشته های مرتبط