"> نحوه ی کانتور کردن مناسب با رنگ پوست – روژینو

نحوه ی کانتور کردن مناسب با رنگ پوست

 نحوه ی کانتور کردن مناسب با رنگ پوست

کانتور کردن و برنزه کردن دو کار متفاوت و جدا از هم هستند و هر کدام تعاریف مختلفی دارند. کانتور کردن ارتباط مستقیم با استخوان­های قسمت های مختلف صورت دارد و باعث سایه اندازی روی استخوان­ها می­شود و جلوه خاص و جذابیت زیادی به صورتتان می­دهد. این کار باعث برجسته تر کردن اجزای قسمت های مختلف صورت و همزمان طبیعی نگاه داشتن آن ها نیز می­شود.کانتور کردن معمولا با لوازم آرایشی مات و بدون هیچگونه درخششی انجام می­شود. امابرنزه کردن معمولا برای گرم کردن و یکدست کردن پوست صورت استفاده می­شود و تناژ گرم دارد و رنگ کلی آن مات است. بعضی از افراد از تناژ اشتباه و خیلی تیره استفاده می­کنند که اصلا مناسب پوستشان نیست.در این مقاله می­توانید نحوه انتخاب درست کانتور را بخوانید و در آینده از آن به درستی استفاده کنید.این مطلب را در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی روژینو میخوانید.

انواع کانتور ها

کانتور­ها دو نوع هستند: کانتور پودری و مایع.کار با کانتور پودری بسیار آسان تر و سریع تر از کار با کانتور مایعاست؛ اما کانتور مایع تاثیرگذاری بیشتر و نتیجه طبیعی تری دارد که کمی وقت گیر و سخت است اما با تمرین زیاد می­توانید نحوه استفاده درست و صحیح از آن را سریعا یاد بگیرید و از استفاده از آن لذت ببرید.

انتخاب کانتور برای پوست های روشن

انتخاب کانتور برای پوست های روشن کمی مشکل است. رنگ­های کمرنگ و روشن با تنالیته خیلی کم قهوه­ ای برای پوست روشن معمولا بهتر است به این دلیل که به راحتی روی پوست می­نشیند ولی رنگ­های پررنگ­ تر یا گرم تر که به نارنجی می­زند، با رنگ پوست هماهنگی ندارد و حالت طبیعی به صورت نمی­دهد.توجه داشته باشید که حتما کانتور انتخابی شما مات باشد و به لطیفی و راحتی روی پوستتان بشیند تا زیبایی طبیعی صورتتان را از بین نبرد و بلکه آن را برجسته تر کند.

انتخاب کانتور برای پوست های متوسط

انتخاب کانتور مناسب برای رنگ پوست­های متوسط بسیار آسان تر از انتخاب برای پوست های دیگر است، گزینه­ های خوب بسیار زیادی برای این رنگ پوست وجود دارد تا آن را زیباتر جلوه دهد.زیرا اکثر رنگ ها بر پوست های متوسط نشسته و انتخاب صحیحی برای کانتور کردن است.

انتخاب کانتور برای پوست های تیره

یکی از سخت ترین کار­ها، پیدا کردن کانتور مناسب با قیمت خوب برای پوست های تیره است.برای انتخاب کانتور پوست تیره در نظر داشته باشید که محصولی را انتخاب کنید که به رنگ پوستتان خیلی نزدیک باشد و همچنین طبیعی باشد، به این معنی که زیاد تیره یا زیاد روشن تر از رنگ پوستتان نباشد. زیرا هدف کانتور سایه اندازی روی استخوان­های صورت و برجسته تر نشان دادن صورت است، اما همزمان طبیعی نگاه داشتن رنگ پوست نیز بسیار مهم است.شما می­توانید از طریق ویدئو­های آموزشی و مطالعه مقاله های معتبر آرایشی بهداشتی نحوه درست استفاده از کانتور را آموزش ببینید و هنگامی که به روش استفاده از آن مسلط شدید می­توانید با انتخاب رنگ صحیح و روش درست، آن را روی صورت خود و همچنین دیگران انجام دهید، و از دیدن نتیجه بسیار زیبا و طبیعی آن لذت ببرید.

 

 

نوشته های مرتبط