محافظت از پوست در برابر آلودگی و خورشید!

 • آلودگی می تواند سبب پوست ناصاف، کم آبی، خشکی، لکه های تیره و سیاه، پیری، چین و چروک، افتادگی و کاهش کلاژن شود.

 • ___________
 • چطور می توانیم از پوستمان در برابر خورشید و آلودگی محافظت کنیم؟

  برای مبارزه با این مشکل پوستی ضروری است که یک مرحله ضد آلودگی (و همچنین استفاذه از SPF) را به رژیم و روتین زیبایی خود اضافه کنید. در اینجا قوانین رژیم زیبایی ضد آلودگی Armelle Sourand را معرفی می کنیم:

  ۱. دو بار پاکسازی: رژیمی که شامل هر دو نوع پاکسازی روغن و فوم می باشد، تمام ناخالصی و آلودگی هایی که روی سطح پوست تجمع کرده را، به طور کامل و موثر پاکسازی کرده و پوست را تازه، براق و راحت می سازد.

  ۲. از یک مرطوب کننده آنتی اکسیدان استفاده کنید: ، برای محافظت در برابر آسیب های رادیکال آزاد مرطوب کننده ای را انتخاب کنید که از آنتی اکسیدان ها غنی است.

  ۳. از محصولات مراقبت پوستی هدفمند استفاده کنید: محافظان ضد آلودگی یا پوشاننده ها به سرعت پوست را در مقابل آلاینده های مضر محافظت میکنند.

  پاک کننده ها، ماسک های صورت و محصولات مبتنی بر SPF ، بیشترین رشد فروش را در بین دسته بندی های محصولات ضد آلودگی به خود دیده اند. اما کدام یک مثمر ثمر تر است؟ علیرغم تحقیقات زیادی که نشان می دهد آلودگی بر پوست ما تاثیر مخربی دارد، هنوز علم بهترین روش دفاع در برابر آن را کشف نکرده است. به جای صرف مخارج زیادی برای ضد آلودگی ها، کارشنان زیادی سرمایه گذاری برروی یک پاک کننده مناسب، یک سرم آنتی اکسیدان، یک SPF و یک محافظ ضد آلودگی و یا پوشاننده که به راحتی و در هر کجا قابل استفاده زیر لایه آرایش شما هستند را پیشنهاد می دهنند.