"> پاسخ به پرسش های متداول | روژینو

پاسخ به پرسش های متداول

۱- چگونه می توان از اصل بودن کالاها اطمینان حاصل نمود؟

بر روی کالاهایی که از وارد کنندگان معتبر داخلی خریداری شده اند برچسب تائیدهای وزارت بهداشت و برچسب شرکت وارد کننده می باشند. دیگر کالا ها را می توان با استفاده از خواندنن اطلاعات بارکدشان توسط برنامه های موجود از اصل بودنشان اطمینان حاصل نمود.

 

۲- آیا ثبت سفارش در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر است؟

بله، امکان ثبت سفارش در ۲۴ ساعت از شبانه روز طی هفت روز هفته وجود دارد. البته بررسی و پردازش سفارشها در ساعات اداری انجام خواهدد پذیرفت.

 

۳- آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بله، مشتریانی که سفارشات آنها توسط پیک ارسال می گردد، “در صورت لغو سفارش تا قبل از زمان ارسال” ، وجه شما به صورت کامل عودت دادهه خواهد شد ، اگر لغو سفارش ” بعد از ارسال کالا از روژینو و پیش از رسیدن به دست شما “صورت گیرد، پس از کسر ۸,۵۰۰ تومان به عنوان هزینه ارسال، مابقی وجه پس داده خواهد شد.

در مورد “سفارشهای شهرستانها بعد از زمان ارسال” مشتری می بایست بسته را دریافت نموده و سپس بدون مخدوش کردن بسته بندی روژینو بسته را به هزینه خود توسط پست برای رژینو ارسال نماید. پس از دریافت بسته عودتی توسط رژینو ظرف یک هفته در صورت صحت و سلامت کالا هزینه پرداختی با کسر هزینه ارسال به مشتری عودت می گردد.

 

۴- نحوه عودت کالاهای معیوب چگونه می باشد؟

در صورتی که پس از دریافت کالا توسط مشتری مشخص گردد کالا معیوب می باشد، مشتری پس از اطلاع رسانی عیب به روژینو، کالا را به هزینه خود به روژینو عودت می نماید. روژینوو پس از دریافت کالای شما، آن را بررسی کرده و در صورت تایید اشکال یا عدم تطابق کالای ارسالی، هزینه به طور کامل (به انضمام هزینه برگشت کالا که توسط مشتری پرداخت شده) به مشتری بازپرداخت خواهد شد.

 

۵- آیا امکان تعویض کالای خریداری شده وجود دارد؟

بله، تا ۱۴ روز پس از ثبت سفارش تا زمانی که هولوگرام و بسته بندی ثانوی (کاور بی رنگ) روژینو باز نشده باشد امکان تعویض کالا وجود دارد.

توجه داشته باشید طبق الزامات وزارت بهداشت در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی در صورت باز شدن کالا به هیچ وجه امکان بازپس گیری کالا وجودد نخواهد داشت.

بدیهی است که هزینه حمل و نقل کالای تعویضی به عهده مشتری خواهد بود.

 

۶- آیا امکان تغییر مشخصات حساب کاربری از جمله آدرس تحویل گیرنده وجود دارد؟

بله، در سایت روژینو همواره میتوانید اطلاعات خود را “در بخش حساب کاربری خود” از طریق لینک “ویرایش شناسنامه من” ویرایش نمایید .

همچنین می توانید در بخش آدرس ها یک یا دو آدرس ثبت نمایید تا در زمان ارسال سفارش ها بسته به موقعیت خود یکی از آدرس های خود را انتخاب نمایید.

 

۷- آیا قیمت ها در سایت روژینو به روز رسانی می گردند؟

بله، قیمت ها در سایت روژینو به صورت روزانه و بر اساس استعلام از تامین کنندگان معتبر به روز خواهد شد.

لازم به ذکر است بعد از ثبت نهایی سفارش توسط مشتری، تغییر قیمت در کالاها منظور نمی گردد.

 

۸- سفارش ها طی چند روز به دست مشتریان خواهد رسید؟

سفارش ها در تهران حداکثر طی ۷۲ ساعت کاری و در شهرستان ها حداکثر طی پنج روز کاری به مقصد خواهند رسید.

جهت مشتریان تهران، سفارشهایی که از لیست “سورپرایز هفته” انتخاب شوند حداکثر طی ۲۴ ساعت به دستشان خواهد رسید.

 

۹- “سوپرایز هفته” روژینو چیست و شامل چه امتیازاتی می باشد؟

محصولاتی که در “سوپرایز هفته” قرار می گیرند، محصولاتی هستند که توسط متخصصین ما از بهترین برندها و کالاهای موجود در بازار دست چین کرده و باا قیمتی ویژه به صورت هفتگی در روژینو پیشنهاد می گردند که پس از خرید شما از این کالاها، خرید شما به هزینه روژینو در اسرع وقت (حداکثر ظرف ۲۴ ساعت) به دست شما خواهد رسید .

 

۱۰- آیا به مبلغ خرید “مالیات بر ارزش افزوده” اضافه می گردد؟

بر اساس کالاهای خریداری شده این مورد متغییر می باشد.