"> تونر و پاک کننده صورت و چشم – روژینو

بهترین تونر و پاک کننده صورت و چشم کدام است؟

برای پاک کردن آرایش و آلودگی‌ها از روی پوست انواع و اقسام محصولات در بازار موجود است. کافی است بر حسب نوع پوست‌تان محصول مورد نظر را انتخاب کنید. تونر ، لوسیون و امولوسیون، فوم ، …
اما بهترین پاک‌کننده چشم و صورت کدام است؟ این محصولات چه تفاوتی با هم دارند و هر یک مناسب چه نوع پوستی است؟

لوسیون ها

لوسیون یا همان تونر مایعی پاک‌کننده به شکل اسپری، آب یا ژل است که از آن روی پوست خشک یا تر می‌توانید استفاده کنید. لوسیون‌ها PH پوست را خنثی نگه می‌دارند و مناسب هر نوع پوستی‌اند.( تونر پاک‌کننده کدلی از جمله لوسیون‌هایی است که مصرف آن را به تمام کسانی که پوست نرمالی دارند پیشنهاد می‌دهیم. این تونر ضمن آبرسانی به پوست باعث تکمیل اثر پاک‌کننده‌ها و بازسازی پوست می‌شود).

اگر پوست خشکی دارید ...

اما اگر پوست خشکی دارید بهتر است از لوسیون‌های روغنی که غنی از مواد مرطوب‌کننده هستند و نیازی به شستشو ندارند استفاده کنید چون این مواد اسیدهای چرب ضروری را برای اپیدرم تأمین می‌کنند و منجر به نرمی و لطافت پوست می‌شوند. به عنوان تونر و پاک‌کننده چشم و صورت مخصوص پوست‌های خشک لوسیون کلریفاینگ ۲ کلینیک و محلول پاک کننده میسلار فیلورگا که پاک‌کننده فیزیولوژیک ۳ در ۱ ( پاک کننده صورت، آرایش، آبرسان) است را پیشنهاد می‌کنیم.

اگر پوست چرب یا مختلطی دارید ...

اگر پوست چرب یا مختلطی دارید از میان لوسیون‌ها انواع ژل‌های پاک‌کننده و خنک‌کننده بدن که اپیدرم را تقویت، پاکسازی و نرم می‌کنند مناسب است.
برای استفاده باید به اندازه یک گردو از ژل را کف دستتان بریزید، کمی آب به آن اضافه کنید و روی صورت‌تان بمالید.
لوسیون کلریفاینگ ۳ کلینیک مناسب پاکسازی پوست‌های چرب ترکیبی است. ژل پاک‌کننده صورت و دور چشم لیراک نیز مناسب پوست‌های چرب و مختلط است.

موس‌ها ...

در کنار لوسیون‌ها که پرطرفدارترین نوع پاک‌کننده‌ها هستند، موس یا فوم هم طرفداران خاص خود را دارد. تکنولوژی موس جالب است. در قوطی مایع است و با فشار اسپری به شکل فوم درمی‌آید. موس‌ها هم مانند لوسیون‌ها قدرت پاک‌کنندگی خوبی دارند اما مناسب چشم‌ها نیستند. اگر مایلید حس پاکی با موس‌ها را تجربه کنید حتما فوم پاک‌کننده کدلی را امتحان کنید.

اگر به دنبال محصولی برای پاکسازی عمقی پوست هستید

اگر به دنبال محصولی برای پاکسازی عمقی پوست هستید استفاده یک یا دو بار در هفته از ماسک پاک‌کننده و ضد براقی پیوریفایینگ لیراک را توصیه میکنیم. فراموش نکنید آرایش پاک‌کن‌ها تنها محصولاتی مناسب برای پاک کردن آرایش و کرم‌های مرطوب‌کننده از روی پوست در انتهای شب نیستند. پاییز فصل آلودگی هواست و دود و چرکی که روی پوست می‌نشیند را باید حتما زدود.

اگر چشمان حساسی دارید ...

به افرادی که چشمان حساسی دارند توصیه می‌شود از محصولات بدون نگهدارنده و بدون بو استفاده کنند. محصولات حاوی اسانس مملو از آلرژن‌هایی است که سبب قرمزی چشمان حساس و اشک ریزش یا خشکی پوست پلک می‌شود.

پاک‌کننده آرایش چشم و مژه لیراک اولین محلول سه کاره پاک‌کننده آرایش، تقویت‌کننده رشد مژه و مرطوب‌کننده دور چشم است. این محلول مناسب چشم‌های حساس و التیام‌بخش پوست دور چشم است.

محلول پاک کننده صورت و دور چشم لیراک و محلول پاک کننده کدلی نیز بدون الکل و بدون نیاز به شست و شو است و سبب لطافت و نرمی پوست می شود.