"> ۱۰ روش استفاده از روغن میوۀ گل سرخ – روژینو

۱۰ روش استفاده از روغن میوۀ گل سرخ

10 روش استفاده از روغن میوۀ گل سرخ

روغن‌های خاصی وجود دارند -حتی مواردی که از طرف افراد مشهور برای بیماری‌های پوست و مو تأیید شده‌اند-که شما از استفادۀ آنها روی بدن خود خسته شده‌اید. روغن رز هیپ به عنوان یکی از قدرتمندترین ترکیبات ضدپیری در طبیعت است. اسیدهای چرب موجود در روغن از جمله اولئیک، گاما لینولئیک، پالمتیک پس از جذب توسط پوست به پروستاگلاندین تبدیل و باعث بازسازی بافت های سلولی می شوند.که این امر با بهبود سلامت پوست علایم پیری را به تاخیر می اندازد.رز هیپ حاوی ۸۰% اسید های چرب ضروری، مانند امگا۶ و امگا ۹ است که به سرعت جذب و باعث شفافیت و درخشندگی پوست می گردد.همچنین ویتامین A موجود در رزهیپ با افزایش رطوبت پوست و تحریک ساخت کلاژن، با روند پیری مقابله می نماید.روغن گل سرخ یک ماده جدید در بازار پوست نیست، اما یک ماده عالی و پرطرفدار و مشهور است. حاوی ویتامین‌ها، آنتی اکسیدان‌ها و اسیدهای پرب ضروری بدن و پر از فواید دیگر است. در ادامه به برخی از فواید این روغن می‌پردازیم.این مقاله را در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی روژینو میخوانید.

راه اول

برای از بین بردن سفت‌ترین و ضدآب‌ترین ریمل، یک پد پنبه‌ای را با روغن رز هیپ خیس کنید و به آرامی آن را بر روی خط مژه‌های خود بکشید.

راه دوم

اگر پوست بیش از حد خشکی دارید، چند قطره از روغن گل سرخ را با یک کرم ملایم صورت مخلوط کنید و روی پوست خود بمالید.

راه سوم

هرگونه خراش، بریدگی یا قرمزی و جوش بعد از تراشیدن با تیغ که تابستان به همراه خود دارد، با استفاده از این روغن قابل ترمیم است. حتی گزینۀ بهتری وجود دارد که با استفاده مکرر از این روغن، جای زخم‌های قدیمی نیز به تدریج از پوست شما محو می‌شوند.

راه چهارم

برای داشتن درخشندگی و رطوبت ماندگار و طولانی مدت برای لب‌‌های خود از مقدار خیلی کمی روغن گل سرخ استفاده کنید.

راه پنجم

مقداری روغن رز هیپ را روی دست خود بمالید و سپس دستهایتان را روی پشت، کتف و گردن خود بکشید تا گرفتگی و قفل شدن عضلات در این قسمت را برطرف کنید. مطمئن شوید که مقدار کمی از آن را استفاده می‌کنید.

راه ششم

مقداری از این روغن را بر روی گونه‌های خود بکشید تا درخشندگی طبیعی‌تان در تابستان را بیشتر کنید. این روغن با معتبرترین هیلایترها، رقابت می‌کند.

راه هفتم

آیا ابروهای شما به هم ریخته و زبر است؟ روغن گل سرخ وضعیت آنها را بهتر می‌کند، همچنین آن ها را به طور مناسب در حالت دلخواه شما نگه می‌دارد.

راه هشتم

پاهای شما در تابستان به دلیل استفاده زیاد از صندل، مورد ضربه و درد قرار می‌گیرد. قبل از خواب مقدار زیادی از روغن را روی پاشنه پای خود بمالید و روی آن جوراب بپوشید تا روز بعد با پاهای نرم بیدار شوید.

راه نهم

برای بهبود ناخن‌های خشک و شکننده بهترر است به صورت روزانه از مقدار کمی روغن رز هیپ استفاده کنید. این امر رشد را زیاد می‌کند و همزمان از افتادگی و شکستن ناخن‌ها جلوگیری می‌کند.

راه دهم

به دلیل ویتامین‌های فعال در روغن گل رز، این روغن مانند یک سرم از بین برنده سیاهی‌های پوست عمل می‌کند. باید به این مورد هم توجه داشت که هزینه کمتری نسبت به روغن‌ها و کرم‌های از بین برنده سیاهی، دارد.

نوشته های مرتبط